VIP Magazin
Print
Print
Print
Print
  Ediţia     |  2016   |  2015   |  2014   |  2013   |  2012   |  2011   |  2010
Ina Surdu. Actriţă la Teatrul Naţional  „Mihai Eminescu”
Locul 47

Ina Surdu. Actriţă la Teatrul Naţional „Mihai Eminescu”

Comentează

A reuşit să se manifeste din plin pe plan profesional, a jucat în musical-uri peste hotare. Este cea care a mai adăugat un element în plus spectacolelor, pe lîngă artistism şi dramatism – erotism. Nu degeaba, idolul ei este nimeni alta decît sex-simbolul Marilyn Monroe.

Din păcate, teatrul e puţin băgat în seamă de societatea noastră, aflată în tranziţie prelungită. Că de cinema am cam uitam cum arată. De Moldova vorbim… Sperăm că, pe viitor, sălile de teatru vor fi mai aglomerate. Măcar să vadă ce sexy este Ina…

Sus ↑

 Comentarii: CommentsTitleIcon

esti super super....scumpa verisoara
zina   -  
09 Mai 2010, 19:41
Sus ↑
Inulea esti bravo!!!! Succese!!!!!!!!
Marina Belous   -  
12 Mai 2010, 20:31
Sus ↑
Va admir la fiecare spectacol si ramin de fiecare data placut surprins de noua postura prezentata,o voce fermecatoare,o tinuta de invidiat si un exterior provocator,respectul meu va apartine!
Shuleac S.   -  
17 Iunie 2010, 12:39
Sus ↑
Musical-uri, da??? Mai multe, da??? Foarte tare !!! Dar unde peste hotare, sunt curios peste care hotare... Spune macar un hotar.... Daaaaaaa.... Cred ca joaca in Take Ianke si Kadir...
Marilyn Monroe   -  
21 Iunie 2010, 21:26
Sus ↑
de ce vorbiti aiurea??? unde joaca fata asta? in care musical-uri? vreau doar sa le enumerati, musical-urile si tarile in care a jucat fata asta de portelan, de sticla....imi zice cineva? astept un raspuns. multumesc
sulanbulan   -  
19 Iulie 2010, 11:45
Sus ↑
Draga surioara esi super,dar asa zisul marilyn monroe si sulanbulan suntetzi nishte invidioshi,uitatziva in oglinda mai intii de toate si convingetziva k nu suntetzi demni macar de a va uita la ina,dar nu inka si a mai comenta ceva,cautatziva de treaba voastra,maeshtrilor
surioara ta   -  
02 Septembrie 2010, 18:25
Sus ↑
Fetita mea Arinica, care are doar 7 anisori face lectii de arta vorbirii cu actrta Ina Surdu si este indragostita de ea pentru cum arata , cum vorbeste limba romana, atitudinea fata de copii.Asteptam cu nerabdare s- o vedem in calitate de actrita in spectacolul de maine 30.09.10.MULT SUCCES!
Elena   -  
29 Septembrie 2010, 23:01
Sus ↑
Am fost astazi la spectacolul ''Amorul dantuie si feste joaca'',si mi-a placut nespus de mult!!!Esti o adevarata actrita,Ina!!!!!!!!Te iubesc!!!!!PUPIC!!!!!!!!!!!
Arinica   -  
04 Noiembrie 2010, 22:20
Sus ↑
Ina, esti bravo!Succes in continuare!
Arinica   -  
04 Noiembrie 2010, 22:23
Sus ↑
Toata admiratia pentru tot ceea ce faceti !
Nica   -  
25 Noiembrie 2010, 13:43
Sus ↑
Mult aspect si putina esenta.
A.   -  
15 Decembrie 2010, 13:39
Sus ↑