VIP Magazin
Print
Print
Print
Print
  Ediţia     |  2016   |  2015   |  2014   |  2013   |  2012   |  2011   |  2010
Angela Sîrbu. Interpretă
Locul 37

Angela Sîrbu. Interpretă

Comentează

Repejor, repejor, Angelica a bătut la uşă şi acum o vedem peste tot. Şi la „Dezgolite frumos” în „VIP magazin”-ul din iarnă… A reuşit să-şi fac deja mulţi fani într-o perioadă foarte scurtă. Nu s-a sinchisit să se pupe cu un bărbat în primul său videoclip, chiar dacă acesta era actor. Despre bărbaţi, Angela ar vrea unul care să aibă calităţi adunate din lumea-ntreagă: eleganţă britanică, rafinament francez, pasiune italiană, pedantism german, inimă şi suflet de moldovean. Noi, cu sufletul am rămas. Na!

Sus ↑

 Comentarii: CommentsTitleIcon

nu-mi place.are mult de lucru,din punct de vedere profesional si al imaginii deasemenea.
dea   -  
01 August 2010, 19:16
Sus ↑
are cu ce se mindri.bravo.
lili   -  
01 August 2010, 19:19
Sus ↑
DE unde e interpreta fata asta, straniu lucru de la invatatoare la interpreta. Ia intrebati-o cu ce se maninca meseria asta?
jenny-fu fu   -  
13 Septembrie 2010, 15:09
Sus ↑
Am fost colegi de facultate, e buna rea de tot
Octavian   -  
14 Decembrie 2010, 16:12
Sus ↑
Nu mai critica ti atita e foarte bravo,pur si simplu sinteti invidiosi si gata.....toti pot avea o posibilitatea daca voi ati ratato pe a voastra nu vina ei............E BRAVA SI DESTEAPTA E FRUMOASA LE ARE PE TOATE .............
inga   -  
20 Ianuarie 2011, 12:31
Sus ↑
NO MAI BIRFITI ATITA SINTETI INVIDOSI SI GATA E BRAVA FRUMOASA INTELIGENTA ARE TOATE CALITATILE...........TOTI AVEM O POSIBILATE DACA VOI ATI RATATO PE A VOASTRA INCHIDETI GURA SI COMMENTARILE LE TINETI PENTRU VOI.........CE VA TI LUAT DE EA LUATIVO DI VIATA VOASTRA
INGA   -  
20 Ianuarie 2011, 12:35
Sus ↑
E SUPER SEXY SI FRUMOASA INTELIGENTA SI BRAVA...........NIMENI DIN NOI SA NASCUT DEJA INVATAT............MESERIA SE INVATA SI TIMPUL ITI ADUCE EXPERIENTA ......NU BIRFELE
INGA   -  
20 Ianuarie 2011, 12:42
Sus ↑
mmmmmm sexxy, sexxy, sexxy!!!!
Alex   -  
10 Februarie 2011, 21:05
Sus ↑
foarte sexy,as puneo cu buca in sus
fox   -